Aertery zorgt ervoor dat jouw facturen snel, kostenefficiënt en met behoud van relatie worden betaald! Vanuit de strategie en liquiditeitsprognose stellen we een passend debiteurenbeleid op. We voeren dit beleid vervolgens uit, rapporteren over de resultaten en sturen waar nodig bij.

Waarom heten we Aertery?

Aertery is afgeleid van het Engelse woord voor slagader. Slagaders zorgen in je lichaam voor de bloedstroom van het hart af. Wat de bloedstroom is voor het menselijk lichaam, is de geldstroom voor jouw organisatie.

‘Aertery versnelt en optimaliseert jouw inkomende geldstroom op een winstgevende manier.’

Voor wie werken we?

Klanten van Aertery bevinden zich met name in het MKB en de grootzakelijke markt.

Team

Tjaart Burema

Tjaart Burema

06 - 52 65 78 91
tburema@aertery.com

paul van der hor

Paul van der Hor

06 - 52 66 37 00
phor@aertery.com

"Een gezonde kaspositie is de kern van je bedrijf"

Tjaart Burema

"Hou het simpel!"

Maurits van Weel

jemie khiroe
maurits van der weel

Maurits van Weel

mweel@aertery.com

Wouter zur Kleinsmiede

Wouter zur Kleinsmiede

wkleinsmiede@aertery.com

Luuk Hogerwerf

"Samen met de klant!"

Wouter zur Kleinsmiede

"Denken in oplossingen!"

Menno Rapati

Thomas Kobor

Thomas Kobor

tkobor@aertery.com

Menno Rapati
lisa-marie spielmann

Lisa-Marie Spielmann

lspielmann@aertery.com

placeholder medewerker

Karim van Oostende

koostende@aertery.com

"Meedenken en oplossen!"

Lisa-Marie Spielmann

"We doen wat we beloven!"

Cliff van Dam

Cliff van Dam

Cliff van Dam

cdam@aertery.com

placeholder medewerker

Fiona Porsisa

fporsisa@aertery.com

Daniëlle van Mil

Daniëlle van Mil

dmil@aertery.com

Laura Maree

"Samen naar een optimale cashflow!"

Laura Maree

Werken bij Aertery?

Wij zijn altijd op zoek naar slimme en getalenteerde mensen. Bij Aertery krijg je de ruimte om nieuwe ideeën te testen, zonder bang te hoeven zijn voor mislukkingen. Je kunt met plezier werken aan iets waar je goed in bent.

Huidige vacatures

  • Incassomedewerker
  • Debiteurenbeheerder

Bekijk vacatures